Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szef PSL w Lubelskiem: Mamy epidemię, a rząd śpi. Gdzie jest minister rolnictwa?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 września 2016 r. o 18:13 Powrót do artykułu
Niestety Jarosław zna się tylko na smolensku i krytyce innych. Rolnictwo to dla nich czarna magia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, oczywiście PSL pomoże rolnikom najlepiej zgłosić się po pomoc do tego co niedawno nazwał rolników "frajerami"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy rolnicy zawieźcie te świnie pod siedzibę Kaczyńskiego może wtedy śpiący minister Jurgiel wam pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jk napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
te byki z psl myslą ,że od ich ryjów zaraza ucieknie? kto tym łajzom pozwolił tam na wjazd ? a może znowu powróci ten tam burak sawicki? a hetman bedzie nam hetmanił baranił?to skandal ,że moze tam łazić byle kto  ,takie nic i pier..ć glupoty  za darmo,a zutylizować to cholerstwo z pis pło i psl
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
nie miałem zamiaru zabierać głosu w tej sprawie ale ten bydlency  bełkot zmusza mnie do zabrania głosu ! Obrzydliwe ryje fałszywe, kłamliwe i obłudne bełkoty sekty pislam nie zmienią bydlaku stanu Polskiego rolnictwa, wasze nieuctwo, ciemnota, tępota a najbardziej kpl. pojęcia o tym co im dano świadczy, że nawet nie mają pojęcia o czym ten bełkot ! Tu bydlaku trzeba działać jak było  w latach minionych a nie szukać winnych ! A wasz bełkot się skończy i pamiętaj rozliczymy to i to dokładnie ! A potem będzie ryj w gównie !
Rozbawiłem się czytając ten tekst....no ale cóż "pluj świni w oczy ona powie, że deszcz pada" PSL to partia złodzieji to juz nawet naukowo stwierdzono i potwierdzono. Przykład: złapano kiedys jednego PSL-owca i poddano go eksperymentom i co się okazało? miał dwie lewe rence na świecidełka reagował byłyskawicznie bezwzględu na ich wartość stwierdzono również ponadprzeciętną skłonność do kłamania. A tak wracając do tematu kogo Ty chcesz rozliczać pajacu? czy może już płaczesz po marszałko Sosnowskim. A może należysz do członków grup producenckich? mam nadzieję, że dobiorą się PIS-owcy do każdej PSL-owskiej dupy i przerobią ją na obornik bo na 100 członkó PSL-u tylko może 2 jest uczciwych. A i broń boże ludzie nie wolno działać tak jak w latach poprzednich trzeba wszystko brać na rozwagę i dokładnie przemyśleć. PSL- należy zlikwidować do ostatniego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hetman europejski jest w Brukseli niech działa by skorumpowane towarzystwo coś robiło w tej sprawie.Na miejscu w Lublinie jest marszałek Sosnowski/specjalista od świń/ niech rusza tyłek i głowę,a nie tylko narzeka i załatwia swoje sprawy?Swoją drogą to faryzeusze z PSL urządzają sobie ostatnie okazyjne wycieczki ,bo już więcej i nigdzie nie zasiądą.Dosyć już Polaków na doili.Od wojny sa przy korycie i ciągle tylko krytykują,a co do roboty,to nie ich broszka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto tego durnia przemysława tam posłał ! Diabeł ! Ty gnojku do gnoju !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ble ble ble napisał:
jk napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
 te byki z psl myslą ,że od ich ryjów zaraza ucieknie? kto tym łajzom pozwolił tam na wjazd ? a może znowu powróci ten tam burak sawicki? a hetman bedzie nam hetmanił baranił?to skandal ,że moze tam łazić byle kto  ,takie nic i pier..ć glupoty  za darmo,a zutylizować to cholerstwo z pis pło i psl
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
nie miałem zamiaru zabierać głosu w tej sprawie ale ten bydlency  bełkot zmusza mnie do zabrania głosu ! Obrzydliwe ryje fałszywe, kłamliwe i obłudne bełkoty sekty pislam nie zmienią bydlaku stanu Polskiego rolnictwa, wasze nieuctwo, ciemnota, tępota a najbardziej kpl. pojęcia o tym co im dano świadczy, że nawet nie mają pojęcia o czym ten bełkot ! Tu bydlaku trzeba działać jak było  w latach minionych a nie szukać winnych ! A wasz bełkot się skończy i pamiętaj rozliczymy to i to dokładnie ! A potem będzie ryj w gównie !
Rozbawiłem się czytając ten tekst....no ale cóż "pluj świni w oczy ona powie, że deszcz pada" PSL to partia złodzieji to juz nawet naukowo stwierdzono i potwierdzono. Przykład: złapano kiedys jednego PSL-owca i poddano go eksperymentom i co się okazało? miał dwie lewe rence na świecidełka reagował byłyskawicznie bezwzględu na ich wartość stwierdzono również ponadprzeciętną skłonność do kłamania. A tak wracając do tematu kogo Ty chcesz rozliczać pajacu? czy może już płaczesz po marszałko Sosnowskim. A może należysz do członków grup producenckich? mam nadzieję, że dobiorą się PIS-owcy do każdej PSL-owskiej dupy i przerobią ją na obornik bo na 100 członkó PSL-u tylko może 2 jest uczciwych. A i broń boże ludzie nie wolno działać tak jak w latach poprzednich trzeba wszystko brać na rozwagę i dokładnie przemyśleć. PSL- należy zlikwidować do ostatniego.
ble ble ble napisał:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
ble ble ble napisał:
Nie jesteś godny bydlaku dyskusji idź do tow. rydzoka odpuści ci to bałwochwalstwo i zaczynaj dalej taki "fajny" katolik z piekła ! I tak bydlaki tam skończycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ponad 60 komentarzy i... zero pomysłu jak rozwiązać problem z ASF. Tylko gadanina typu" tamten złodziej, tamten nierób, ten ma małą marynarkę... kuźwa-stan chłopie jeden z drugim przed lustrem i popatrz na siebie, a najlepiej zaproponuj "rozwiązanie problemy ze świniami". Dla niektórych może to oznaczać bankructwo (jego rodziny, dzieci, sąsiadów), a Was obchodzi tylko "pomyja" i obrzucanie się błotem, ale żaden "miszcz netu" nie podpisze się z imienia i nazwiska. Ale jak nikt nie ma pomysłu, to lepiej nawrzucać na necie, że to wina tego lub tamtego, a może to wina Waszych matek i ojców, że nie wykształcili Was odpowiednio i nie macie pomysłu "na świnie"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepi się po nich dziury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież Sawicki z PSL rozwiązał problem, a rolnicy to FRAJERZY. Prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EPIDEMIE pslowców to mamy w radzie lotniska LUBLIN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hetman to już nie hetman to raczej Stańczyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisory się buntują bo zaponieli że jarek nie wie wszystkiego. precz z PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny ten kosiniak-kamysz. młody i aktywny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ble ble ble napisał:
jk napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
 te byki z psl myslą ,że od ich ryjów zaraza ucieknie? kto tym łajzom pozwolił tam na wjazd ? a może znowu powróci ten tam burak sawicki? a hetman bedzie nam hetmanił baranił?to skandal ,że moze tam łazić byle kto  ,takie nic i pier..ć glupoty  za darmo,a zutylizować to cholerstwo z pis pło i psl
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
nie miałem zamiaru zabierać głosu w tej sprawie ale ten bydlency  bełkot zmusza mnie do zabrania głosu ! Obrzydliwe ryje fałszywe, kłamliwe i obłudne bełkoty sekty pislam nie zmienią bydlaku stanu Polskiego rolnictwa, wasze nieuctwo, ciemnota, tępota a najbardziej kpl. pojęcia o tym co im dano świadczy, że nawet nie mają pojęcia o czym ten bełkot ! Tu bydlaku trzeba działać jak było  w latach minionych a nie szukać winnych ! A wasz bełkot się skończy i pamiętaj rozliczymy to i to dokładnie ! A potem będzie ryj w gównie !
Rozbawiłem się czytając ten tekst....no ale cóż "pluj świni w oczy ona powie, że deszcz pada" PSL to partia złodzieji to juz nawet naukowo stwierdzono i potwierdzono. Przykład: złapano kiedys jednego PSL-owca i poddano go eksperymentom i co się okazało? miał dwie lewe rence na świecidełka reagował byłyskawicznie bezwzględu na ich wartość stwierdzono również ponadprzeciętną skłonność do kłamania. A tak wracając do tematu kogo Ty chcesz rozliczać pajacu? czy może już płaczesz po marszałko Sosnowskim. A może należysz do członków grup producenckich? mam nadzieję, że dobiorą się PIS-owcy do każdej PSL-owskiej dupy i przerobią ją na obornik bo na 100 członkó PSL-u tylko może 2 jest uczciwych. A i broń boże ludzie nie wolno działać tak jak w latach poprzednich trzeba wszystko brać na rozwagę i dokładnie przemyśleć. PSL- należy zlikwidować do ostatniego.
W setce peeselowców nie ma ani jednego uczciwego - oni są po prostu mafią i już. Nawet tych dwóch: są członkami mafii, mają z tego korzyść u i ukrywają mafijne powiązania.  Howgh!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hetman zmęczony bo cały czas dba o województwo w przeciwieństwie do pisoskich kacyków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ASF objawiło się wczoraj na terenie Polski ? Nikt i nigdzie na Świecie się z tym wcześniej się nie zetknął ? Tylko PSL na wszystkim się zna ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na drugim zdjęciu jest wiewiórka :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiewiórka przemyka między mikrofonami na drugim zdjęciu :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOW rzeczywiście wiewiórka. Przyglądam się i nagle bummmm jak młotem w łeb najpierw jej nie zauważyłem, ale teraz widzę. CZADDDDDDDDDDDDDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...